Metropolitní univerzitní banka a Metropolitní univerzita Praha si vás všechny dovolují pozvat na MUB-line SPECIÁL s podtitulem TVOŘÍME SPOLEČNĚ BUDOUCNOST. 

Tato speciální on-line událost na platformě MS Teams se uskuteční dne 9. 6. 2021 a je věnována odpovědnému podnikání, udržitelnému rozvoji a společenské odpovědnost podnikatele, kdy důležitost této problematiky neustále roste, zvláště v této složité době zasažené COVID-19. Zároveň touto speciální událostí si chceme připomenout význam Světového dne životního prostředí, který každoročně připadá na 5. červen a rozšířit povědomí mezi fiktivními firmami o ekologických otázkách a upozornit na zásadní ekologické výzvy současnosti.

Čekají na vás mimo jiné tři zajímavé SOUTĚŽE s živou porotou o zajímavé ceny. Ale hlavně je důležité, že se v závěru “zvláštního” školního roku on-line setkáme a užijeme si společný program včetně on-line obchodování. 

Celý tým MUBanky je plný očekávání, jak se přihlášeným fiktivkám z Česka a Slovenska bude program líbit. Intenzivně pracujeme na přípravě a těšíme se společně s partnery akce na 40 (!) skvělých fiktivních firem, které se rozhodly tvořit společně budoucnost odpovědně, ekologicky, udržitelně.

Za přípravný tým MUB-line SPECIÁLU srdečně zdraví a na Vaši účast se těší
Ing. Radek Maxa, Ph.D.
katedra mezinárodního obchodu, garant a koordinátor fiktivní Metropolitní univerzitní banky, a.s.