4.MUB-line veletrhu fiktivních firem 2022 s podtitulem ČESKO-SLOVENSKÝ NETWORKING fiktivních firem, který pořádá naše Metropolitní univerzita Praha 2022 a naše studentská fiktivní Metropolitní univerzitní banka za podpory partnerů,  se poprvé uskuteční ve dvou částech: on-line v MS Teams (30.11. a 1.12. 2022) a prezenční (9.12.2022).

Veletrhu se zúčastní rekordních 77 fiktivních firem ze 43 škol 38 měst napříč Česko-Slovenskem, což opět svědčí o oblíbenosti a atraktivitě MUB-line veletrhu u studentů a vyučujících fiktivních/cvičných firem. Děkujeme! Těšíme se z toho a věříme, že se veletrh podaří a přinese účastníkům spoustu podnikatelských inspirací, nové zkušenosti, úspěšné obchody i úspěchy soutěžní.

Těšit se můžete na předvánoční „síťování“ fiktivních firem včetně bohatého soutěžního programu, „síťování“ s různými zajímavými osobnostmi, špičkovými akademiky Metropolitní univerzity Praha, příspěvky odborníků, společnou adventní procházku Prahou a plavbu veletržní lodí po Vltavě (8.12. od 18 h), a hlavně osobní veletržní setkání v budově naší univerzity v Praze Strašnicích dne 9.12.2022!

Soutěžní příspěvky: