Vážení vyučující, milé studentky, milí studenti,

přejeme vám hodně úspěchů, pevné zdraví a zvládnutí všeho, co vás v roce 2021 čeká.

Metropolitní univerzitní banka je tady opět se svými bankovními službami pro potřeby fiktivních firem. Připravujeme pro studenty fiktivních firem přednášky, semináře, soutěže. Staňte se členem našeho MS Teams Metropolitní univerzitní banka a naší ON-LINE AKADEMIE MUP – informace e-mailem info@mubanka.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi na akcích fiktivních firem. MUB se zúčastní 15. regionálního veletrhu fintivních firem offline od 15. do 27. ledna 2021 a 26. ročníku Mezinárodního veletrhu fiktivních firem online od 17. do 19. března 2021, v jehož rámci připravily Metropolitní univerzita Praha a Metropolitní univerzitní banka soutěž o nejlepší obchodní leták 2021.

Metropolitní univerzita Praha a její katedry pro středoškolské studenty připravily celou řadu tematicky zajímavých přednášek a seminářů, specializovaných programů (například škola mediálních studií, programy zaměřené na přípravu k maturitní zkoušce aj.). Blíže o této aktuální nabídce akcí pro středoškolské studenty se můžete dočíst v dopise rektora naší univerzity. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte v této souvislosti obrátit na Mgr. Stanislavu Zahálkovou, stanislava.zahalkova@mup.cz

S přátelskými pozdravy za Metropolitní univerzitu Praha, o.p.s.

Radek Maxa