On-line přednáška ušitá na míru zejména pro fiktivní firmy a jejich podnikání.

Kdy? 4. 5. 2020 od 14 do 15:30 h

Kdo přednáší? Ing. Milan Postler, Ph.D.,  externí přednášející Katedry mezinárodního obchodu Metropolitní univerzity Praha, který je mimo jiné spoluzakladatelem a organizátorem výuky specializace Komerční komunikace, která je orientována na úzkou spolupráci s praxí v kooperaci s profesními sdruženími (AKA, APRA, ČMS, ČSZV, RPR apod.). Je viceprezidentem České marketingové společnosti. Vykonává konzultantskou a poradenskou činnost pro různé vzdělávací a podnikatelské subjekty, je autorem či spoluautorem několika odborných publikací zabývajících se marketingem, marketingovými a komerčními komunikacemi, chováním spotřebitelů a výzkumem trhu.

Účastníci: účastnit se mohou studenti fiktivních firem z různých škol, tudíž studenti z českých a slovenských škol mají jedinečnou šanci se na této platformě vzájemně setkat a diskutovat s přednášejícím i vzájemně.

Jak se připojit? V případě Vašeho zájmu, prosím, napište nejpozději do 30.4.2020 na radek.maxa@mup.cz a uveďte názvy fiktivních firem a celkový počet studentů (není nijak omezen), kteří mají zájem se on-line přednášky zúčastnit. Obratem obdržíte informace, jak se k on-line přednášce zaregistrovat a následně se jednoduše připojit z každého běžného počítače.

O jaká další témata on-line přednášek a seminářů byste měli zájem?

Napište na radek.maxa@mup.cz.

Děkujeme.