Metropolitní univerzita Praha a Metropolitní univerzitní banka společně s partnery akce děkují všem účastníkům za účast na 3. MUB-line VELERHU FIKTIVNÍCH FIREM  s podtitulem Česko-Slovenský BENCHLEARNING fiktivních firem, tj. sdílení zkušeností a vzájemné učení se fiktivních firem s jedinečnou možností načerpat zkušenosti a inspiraci od úspěšných manažerů, podnikatelů, odborníků v rámci on-line veletržních setkání.

Měli jsme možnost setkat se online živě mimo jiné se zakladatelem a majitelem společnosti LINET a viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy Zbyňkem Frolíkem, marketingovou ředitelkou společnosti S&T Alicí Zápotockou, obchodním ředitelem Studia DVA divadlo Tomášem Přenosilem a exekutivním ředitelem PEN WORLDWIDE PRACTICE ENTERPRISE NETWORK Scottem Mitchellem. Stále máte možnost shlédnout videozáznam z obou veletržních dní: 

První veletržní den 9.12.2021:

Druhý veletržní den 10.12.2021:

3. MUB-line veletrhu se zúčastnilo 76 fiktivních firem z Česka a Slovenska včetně 3 speciálních hostů. V průběhu online veletrhu proběhly tři zajímavé SOUTĚŽE s živou porotou o zajímavé ceny, z toho dvě tradiční a jedna zbrusu nová soutěž. Součástí programu bylo on-line obchodování.

Dovolujeme si vyzvat fiktivní firmy v Česku a na Slovensku k zapojení do ankety o nejlepšího vyučujícího fiktivní firmy roku 2021.

Za organizační tým 3. MUB-line VELETRHU FIKTIVNÍCH FIREM krásný advent, klidné Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2022 přeje
Ing. Radek Maxa, Ph.D.
katedra mezinárodního obchodu, garant a koordinátor fiktivní Metropolitní univerzitní banky, a.s.